Головна Новини Запрошення до участі у хакатоні «Диверсифікація сільської економіки через мережу громадських консультаційних...

Запрошення до участі у хакатоні «Диверсифікація сільської економіки через мережу громадських консультаційних центрів туризму»

40
0

Талліннський університет, Естонська асоціація сільського туризму та Естонський центр міжнародного розвитку спільно з українськими організаціями у червні 2023 року розпочали проєкт «Диверсифікація сільської економіки через мережу громадських консультаційних центрів туризму». До реалізації цього проекту залучені Запорізька, Дніпропетровська, Харківська, Сумська, Житомирська та Київська області.

1 грудня 2023 р. у смт. Недригайлів на базі готельно-ресторанного комплексу «Старий млин» (смт. Недригайлів, вул. Незалежності, 19) за участю Інституту стратегій інноваційного розвитку і трансферу знань буде проведено хакатон «Диверсифікація сільської економіки через мережу громадських консультаційних центрів туризму», який покликаний сприяти диверсифікації сільської економіки та популяризації сільського туризму у прифронтових громадах і пошуку нових організаційних форм консолідації громадських, наукових і підприємницьких ініціатив, які спрямовані на забезпечення економічного зростання у повоєнний час. 

Запрошуємо підприємців у сфері сільського туризму, представників громад, хто цікавиться розвитком сільського туризму, науковців взяти участь у хакатоні. Будемо вельми вдячні за обмін досвідом та участь у заході задля співпраці між владою, бізнесом, закладами вищої освіти, громадськими організаціями щодо диверсифікації економіки сільських територій Сумської області.

Для участі в хакатоні просимо зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/qjSWHeLRssQ6D9YY6