Головна Новини Участь у квесті «Від імажинеру до технологій постмодерної сучасності»

Участь у квесті «Від імажинеру до технологій постмодерної сучасності»

122
0

29 листопада 2021 р. представники Інституту стратегій інноваційного розвитку і трансферу знань взяли участь у квесті “Від імажинеру до технологій постмодерної сучасності”, проведеному на честь 100-річчя з Дня народження Жільбера Дюрана і 30-річчя Української Технологічної Академії.

В рамках квесту відбувся виступ Едуарда АФОНІНА, д. соціол. н., проф., академіка УТА, проф. Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Київ, Україна) – про заходи української та французької наукових шкіл архетипіки до ювілею устами професора, проведено  презентацію франко-українського перекладу головної праці Жільбера Дюрана «Антропологічні структури уявного»,  відбулася лекція Мішеля МАФФЕСОЛІ, Почесного професора Сорбонни, засновника французької школи архетипіки – Центру досліджень сучасного і повсякденного життя,  на тему: «ЦИФРОВА КУЛЬТУРА І ПОСТМОДЕРН», виступи  до 30-річчя Української Технологічної Академії.

Проєкт було ініційовано в рамках п’ятирічної співпраці Української та Французької наукових шкіл архетипіки та підтримано Українською технологічною академією, Національною академією наук України та Національною академією педагогічних наук України. Учасники квесту матимуть змогу ознайомитися з ідеями Почесного професора Сорбонни Мішеля Маффесолі на тему: “Цифрова культура і постмодерн”.