Головна Новини Менторська програма 5.0 для підсилення адвокаційних спроможностей організацій громадянського суспільства

Менторська програма 5.0 для підсилення адвокаційних спроможностей організацій громадянського суспільства

16
0

Інститут стратегій інноваційного розвитку і трансферу знань став учасником Менторської програми 5.0 для підсилення адвокаційних спроможностей організацій громадянського суспільства, що реалізується в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України»  у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку.

У відкритті Менторської програми взяли участь Анна НОВАК, U.S. Agency for International Development (USAID), Володимир ШЕЙГУС, виконавчий директор ІСАР «Єднання», керівник проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», Олеся ХОЛОПІК, директорка Центру демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ), Анна ІСІЧКО, координаторка проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», ЦЕДЕМ, Олена МАТВІЙЧУК, координаторка Менторських програм 1.0-4.0, Тарас Шевченко, заступник Міністра культури та інформаційної політики України з питань європейської інтеграції.

В ході відкриття Менторської програми 5.0 Інститут отримав свого ментора – досвідчену фахівчиню і чудову людину Любов КАН, голову громадської організації «Олександрійський гендерний інформаційний центр».

Учасникам програми було запропоновано тренінги “Адвокація: формуємо нові правила гри та змінюємо наявні” (тренер: Тарас Шевченко, заступник Міністра культури та інформаційної політики України з питань європейської інтеграції), “Комунікація: як говорити так, щоб вас почула ваша цільова аудиторія”, “Практикум. Зовнішня комунікація” (тренерка: Ксенія Дітчук, експертка зі стратегічних комунікацій), “Ревізія проблеми та визначення подальших кроків” (фасилітаторка: Олена МАТВІЙЧУК, експертка з організаційного розвитку).

В межах програми за результатами навчання представниками Інституту буде проведено адвокаційні заходи з метою ознайомлення локальних спільнот з науковими здобутками.