Головна Новини Матеріали міжнародного освітньо-наукового проєкту

Матеріали міжнародного освітньо-наукового проєкту

115
0

У травні 2022 р. у видавництві “Teadmus” опубліковано колективну монографію “TERRITORY OF INNOVATIONS: BEST PRACTICES FOR SUSTAINABLE DEVELOPMENT AT THE LOCAL LEVEL”.

Електронний варіант доступний за посиланням: TERRITORY OF INNOVATIONS: BEST PRACTICES FOR SUSTAINABLE DEVELOPMENT AT THE LOCAL LEVEL. Part 1: digest of analytical stage of international scientific and educational project. Collective Monograph. Sc. ed. V. Omelianenko, O. Prokopenko, T. Tirto. Tallinn: Teadmus, 2022, 227 p.

У монографії представлено матеріали аналітичного етапу міжнародного науково-освітнього проєкту та результати досліджень з різних аспектів інноваційних інструментів для просування цілей сталого розвитку на місцевому рівні. Матеріали є органічним поєднанням теоретичних і практичних авторських розробок, підготовлених на основі емпіричного аналізу досвіду ЄС; концептуальні основи формування інноваційної політики регіонального розвитку в країні в цілому та актуальний досвід децентралізації в регіонах та її вплив на соціально-економічну сферу регіонів.