Головна Новини Короткострокова онлайн-програма підвищення кваліфікації «Інноваційна природа економіки сучасного постмодерного суспільства та її...

Короткострокова онлайн-програма підвищення кваліфікації «Інноваційна природа економіки сучасного постмодерного суспільства та її сталий розвиток»

14
0

12 квітня  2024 року відбулась короткострокова онлайн-програма підвищення кваліфікації за темою: «Інноваційна природа економіки сучасного постмодерного суспільства та її сталий розвиток» (лектор – Віталій Омельяненко, доктор економічних наук, професор, завідувач Навчально-наукового центру проєктних технологій Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка; директор Інституту стратегій інноваційного розвитку і трансферу знань). Лекція проведена  під егідою Європейського року навичок в Україні та її офіційно зареєстровано Національною агенцією кваліфікацій на сайті Європейської Комісії Європейського Союзу.

В лекції йшлося про економіку, основний акцент в якій робиться на креативності, технологічних досягненнях та соціальних інноваціях. Сталий розвиток такої економіки підтримується шляхом поєднання економічного зростання суспільства з охороною навколишнього середовища та соціальною відповідальністю. Ключовими складовими такого підходу є забезпечення відкритого доступу до новітніх технологій, підтримки інноваційних підприємств та створення сприятливої інноваційної інфраструктури.