Головна Новини Колективна монографія «Інновації і трансфер технологій: методи, моделі та механізми управління»

Колективна монографія «Інновації і трансфер технологій: методи, моделі та механізми управління»

226
0

Запрошення до участі у підготовці колективної монографії «Інновації і трансфер технологій: методи, моделі та механізми управління» в рамках НДР «Методологія управління проєктами трансферу технологій» (№ 0121U114205).

Мета монографії – оприлюднення результатів наукових досліджень, новітніх розробок та практичних впроваджень у навчальний процес з метою активізації інноваційних процесів і процесів трансферу технологій.

Колективна наукова монографія буде видана в електронному вигляді з присвоєнням міжнародного номеру ISBN. Матеріали монографії знаходитимуться у відкритому доступі.

Всі автори отримають електронний примірник монографії та довідку про участь в НДР.

Матеріали до монографії приймаються українською мовою.

Всі статті проходять перевірку на відсутність плагіату.

Довідки про участь в НДР будуть надіслані до 15 лютого 2023 року.

Вартість – 45 грн. за сторінку тексту. Обсяг матеріалів – не менше 20 тис. знаків з пробілами.

Для участі у монографії необхідно подати до 10 лютого 2023 року:

– відомості про авторів (заповнюються у режимі он-лайн за посиланням);

– матеріали, оформлені згідно з вимогами, на електронну адресу idskt.inst@gmail.com з поміткою в темі листа “Монографія”.

Вимоги до оформлення матеріалів монографії

Формат сторінки матеріалів А5, всі поля по 2 см.

Обов’язкове виділення 2-3 підрозділів.

Назва розділу – великі літери, шрифт напівжирний, 12 кеглів, вирівнювання по центру.

Текст розділу (з виділеними по тексту статті не менше 2-3 підрозділів) – Times New Roman, кегль – 11, інтервал – 1, абзацний відступ – 1 см.

Прізвище, ім’я та по батькові автора(-ів)  – шрифт напівжирний для ПІБ та звичайний для іншого тексту, 12 кеглів, вирівнювання по правому краю.

Наявність елементів інфографіки та схем обов’язкова. Для кожного елементу інфографіки має бути вказано джерело, наприклад, «Джерело: Іванов, 2013» «Джерело: розроблено автором».

Список використаних джерел (не менше 10 джерел) – шрифт звичайний, 12 кегль, вирівнювання по ширині. Оформлення списку літератури за ДСТУ 8302:2015 (http://aphd.ua/pryklady-oformlennia-bibliohrafichnoho-opysu-vidpovidno-do-dstu-83022015/). Посилання на джерело в тексті оформлювати за зразком: один автор (Коваленко, 2017), два автори (Коваленко, 2017; Smith, 2015).

На окремій сторінці подається анотація (не менше 500 символів, шрифт звичайний, 11 кеглів, вирівнювання по ширині). Сторінка з анотацією не враховується при розрахунку оплати.